Sarkandaugavas attīstības biedrības mērķis ir veicināt Sarkandaugavas apkaimes attīstību un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu: pārstāvēt Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotāju intereses Rīgas pašvaldības institūcijās un būt kā kontaktpunktam ideju apmaiņai starp aktīvajiem Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotājiem, kā arī veicināt apkaimes iedzīvotāju līdzatbildību par vidi sev apkārt un savstarpējo toleranci.

Biedrības uzdevumi ir:

1.   Pārstāvēt Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotāju intereses Rīgas pašvaldības institūcijās.

2.   Darboties kā kontaktpunktam ideju apmaiņai starp aktīvajiem Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotājiem, regulāri satiekoties biedriem atsevišķi vai kopā biedru kopsapulcēs.

3.   Īstenot biedrības noteiktos mērķus un idejas, iesaistot tajā pēc iespējas dažādas iedzīvotāju grupas.

4.   Ar sociālo akciju palīdzību veicināt apkaimes iedzīvotāju līdzatbildību par vidi sev apkārt, iesaistīt apkaimes iedzīvotājus Sarkandaugavas attīstības jautājumos, vairot apkaimes patriotismu.

5.   Sadarboties ar citām Rīgas apkaimju biedrībām un iesaistīties projektos, kas veicina Sarkandaugavas apkaimes attīstību.

 

Biedrība dibināta 06.03.2012.
Sīkāk par biedrības struktūru, kopsapulcēm un citiem noteikumiem vari uzzināt, izlasot biedrības statūtus.


SAB pamats ir cilvēkresursi, tāpēc mums ir vajadzīgi uzņēmīgi iedzīvotāji, kas vēlas dot savu ieguldījumu apkaimes attīstības labā, kā arī ziedot savu laiku un dalīties ar zināšanām un pieredzi. 

Kļūsti par domubiedru un informē mūs par notiekošo apkaimē. Raksti uz e-pasta adresi sarkandaugavai@gmail.com un neaizmirsti mums sekot:

Twitter
Facebook
Instagram
LinkedIn

Lai iegūtu balsi biedrības kopsapulcēs, kā arī piedalītos biedrības mērķu sasniegšanā, kļūsti par mūsu biedru – aizpildot biedra anketu.
Biedra gada maksa ir 24 EUR.

Ja Tavā pašreizējā dzīves periodā nav iespēju iesaistīties brīvprātīgā bezatlīdzības darbā sabiedrības labā – atbalsti mūsu aktīvistu lietderīgās idejas finansiāli!

Sakām sirsnīgi sarkanu paldies katram, kurš sniedz palīdzību Sarkandaugavas attīstības labā!

Neesi vienaldzīgs – iesaisties!


Kontakti: sarkandaugavai@gmail.com


REKVIZĪTI

Sarkandaugavas attīstības biedrība

Reģ. Nr. 40008190944

Juridiskā adrese: Sarkandaugavas iela 26/7 – 419, Rīga, LV-1005

“Swedbank” AS

BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22

LV59HABA0551055144910

Sarkandaugavas attīstības biedrības logo PDF formātā.
Logo lietošanu lūdzam saskaņot ar biedrību!

 
Personāla atlase