Sarkandaugavas attīstības biedrības mērķis ir veicināt Sarkandaugavas apkaimes attīstību un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu: pārstāvēt Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotāju intereses Rīgas pašvaldības institūcijās un būt kā kontaktpunktam ideju apmaiņai starp aktīvajiem Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotājiem, kā arī veicināt apkaimes iedzīvotāju līdzatbildību par vidi sev apkārt un savstarpējo toleranci.

Biedrības uzdevumi ir:

1.   Pārstāvēt Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotāju intereses Rīgas pašvaldības institūcijās.

2.   Darboties kā kontaktpunktam ideju apmaiņai starp aktīvajiem Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotājiem, regulāri satiekoties biedriem atsevišķi vai kopā biedru kopsapulcēs.

3.   Īstenot biedrības noteiktos mērķus un idejas, iesaistot tajā pēc iespējas dažādas iedzīvotāju grupas.

4.   Ar sociālo akciju palīdzību veicināt apkaimes iedzīvotāju līdzatbildību par vidi sev apkārt, iesaistīt apkaimes iedzīvotājus Sarkandaugavas attīstības jautājumos, vairot apkaimes patriotismu.

5.   Sadarboties ar citām Rīgas apkaimju biedrībām un iesaistīties projektos, kas veicina Sarkandaugavas apkaimes attīstību.

 

Sīkāk par biedrības struktūru, kopsapulcēm un citiem noteikumiem vari uzzināt, izlasot biedrības statūtus.

SAB vēl tikai aug, tāpēc mums ir vajadzīgi uzņēmīgi cilvēki, kas vēlas dot savu ieguldījumu apkaimes attīstības labā, kā arī ziedot savu laiku un dalīties ar zināšanām un pieredzi. 

Kļūsti par domubiedru un informē mūs par notiekošo apkaimē. Raksti uz e-pasta adresi sarkandaugavai@gmail.com un neaizmirsti mums sekot Twitter, Facebook!

Lai iegūtu balsi biedrības kopsapulcēs, kā arī piedalītos biedrības mērķu sasniegšanā, kļūsti par mūsu biedru – aizpildot biedra anketu.
Biedra gada maksa ir 7,00 EUR.

 

Kontakti: sarkandaugavai@gmail.com


REKVIZĪTI

Sarkandaugavas attīstības biedrība

Reģ. Nr. 40008190944

Juridiskā adrese: Sarkandaugavas iela 26/7-419, Rīga, LV-1005

AS Luminor Bank

LV03RIKO0002013295094

 
Personāla atlase